ZMIANA LOKALIZACJI 28. FINAŁU WOŚP

ZMIANA LOKALIZACJI 28. FINAŁU WOŚP

Kołobrzeg Prasówki z Kołobrzegu

Część artystyczna finału WOŚP, nie zrobi się jak zapowiadano wcześniej przy ratuszu. – Z okazji innych z nas informuje, że stronę artystyczna (od godziny 16.00) zostanie przekazana do Hali Milenium – informuje Kamil Barwinek, szef kołobrzeskiego sztabu.

ZMIANA LOKALIZACJI 28. FINAŁU WOŚP

 

Przeniesiony zostanie także sztab, który zawierał się do tej kolei w Klasie koncertowej ratusza. Podczas 28. Finału liczenie zebranych środków oraz robienie i zdawanie puszek będzie kontynuowane w sali prasowej Hali Milenium (przy przejściu na basen).

– Plusy tych nowości są takie, iż nie martwimy się o pogodę podczas występów artystycznych, a koncert finałowy że zostać wydłużony – dodaje Barwinek.

Sztab WOŚP prowadzi konferencje i dogrywa opcje światełka do nieba, które związku ze kolej lokalizacji nie będzie potrafiło sprawić się w zaplanowanej formie. Finał WOŚP zrobi się w niedzielę 12 stycznia. Informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy szukaj na dziś na bliskim portalu. (stm)

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments