promocja mcdonalds

Promocja mcDonalds Góra

Prasóweczki

Regularnie restauracja McDonald organizuje dla swoich użytkowników reklamy i zniżki. Do najczęściej stosowanych należą bilety na materiały w dobrych cenach czy darmowa dostawa przy zamówieniu na stałą liczbę przez zewnętrznego dostawcę. Ósmego czerwca wystartowała nowa promocja McDonald’s, w której do zgarnięcia jest 1 000 000 nagród. Same co wystarczy zrobić, to stanowić zainstalowaną aplikację nazwy i zrobić zakupu dowolnego produktu objętego promocją. Na ekranie pojawi się wirtualna zdrapka, pod którą pragnąć będą nagrody. Sprawdź i otrzymaj darmowe frytki, napój, kanapkę czy shake. Nie licz, loteria jest wyłącznie do 5 lipca 2020 roku.

Promocja mcDonalds Niemcza

Udział w reklamie loterYEAH w McDonald
W który forma możesz zastosować z loterYeah w McDonald’s? Pierwszym etapem będzie zainstalowanie aplikacji na Twój telefon i podjęcie w nim bliskich możliwości, takich jak imię czy adres e-mail. Następnie w zakładce OkazYeah możemy wziąć zakupu na samodzielny produkt dostępny w ofercie. Restauracja stale aktualizuje wszystkie towary i układy objęte promocją, tak więc zaglądać do aplikacji na bieżąco. Każde złożone zamówienie uprawnia nas do wygrania z wielu darmowych nagród. Wpisz w „Sprawdź, czy wygrałeś”, zdrap zdrapkę dostępną online i sprawdź, jaką kanapkę albo shake’a możesz dostać. Wiele promocji produktowych odpowiedzialnych stanowi w danym czasie oraz miejscu. Jeśli jakieś wybory nie są objęte imprezą to pozytywne jest zatem w relacjach szczegółowych materiału w aplikacji.

 

Promocja McDonald's - loterYeah

 

Promocja mcDonalds Niemcza

zobacz również Opinie klientów

Loteria kierowana jest na terenie całego świecie w restauracjach McDonald. Promocja mcDonalds Niemcza , w którym chcemy uzyskać udział w reklamie możemy znaleźć w usłudze lokalizacji wygodnej w aplikacji. OkazYeah wykorzystać można zarówno online, kiedy a przy zakupie w restauracji. Przy tworzeniu zamówienia wystarczy jedynie podać sprzedawcy kod kreskowy do zeskanowania bądź kazać mu alfanumeryczny kod po kliknięciu w kod kreskowy, gdy zeskanowanie sprawia trudności. Z możliwości skorzystać można również w trakcie automatycznego zamówienia w punktu, po prostu skanując kod czyli w McDrivie, dyktując sprzedawcy alfanumeryczny kod kreskowy. Pamiętaj, że przy rozpoczęciu każdej oferty liczony jest czas dostępnej realizacji. Po jego upłynięciu nie będziesz obecnie mógł ponownie skorzystać z reklamie. Promocja mcDonalds Niemcza

Nagroda za udział w imprezy przydatna jest wyłącznie w sezonie do dwóch godzin od czasu zrobienia zakupu produktu promocyjnego. Wygrany kupon jest ważny przez dokładny tydzień z jego odzyskania również silna zrealizować go w wolnej restauracji McDonald objętej promocją loterYeah.

Korzyści z budowie aplikacji
Aplikacja McDonald’s przydatna jest na Android oraz IOS. Po jej budowie uzyskujesz dojazd do wielu możliwości i reklamie, możesz przeglądać aktualnie dostępne kupony i stosować z nich zarówno przez mobilną aplikację kiedy i w restauracji. Wystarczy podać kod wyświetlony na ekranie smartfona w trakcie realizacji zamówienia. Dodatkowo, kiedy najdzie Cię ochota, aby zjeść coś pysznego i dużego, łatwa w aplikacji lokalizacja McDonald’s pokaże Ci najbliższą restaurację w strony. Widoczne będą godziny otwarcia poszczególnych sklepów, a ponadto opcje dodatkowe jak usługa Mc Drive, darmowe Wi-Fi czy strefa dla niemowląt i śniadania. Dobrym rozwiązaniem jest praca bezpośredniego kontaktu telefonicznego przez aplikacje – wystarczy kliknąć w okienko z telefonem i zostaniem wymieszani z wybraną restauracją. Promocja mcDonalds Niemcza

Nagrody do pobrania
Cena produktów przeznaczonych na nagrody w imprezy LoterYeah ma ponad 6 milionów złotych. Pełna lista zestawów wraz z ich liczbą a cenami prosta stanowi w przepisie promocji. W puli nagród dostają się:

cheeseburger;
frytki średnie;
mały shake 250 ml;
kurczakburger;
kurczak mcnuggets w kwot 6 sztuk;
mały napój coca-cola zero;
mała kawa cappucino 200 ml;
burger BigMac.
Loteria obowiązuje tylko w wybranych restauracjach. Listę sklepów objętych promocją można odszukać na ścianie internetowej marki. Produkty promocyjne będą wydawane wyłącznie w okresie od 8 czerwca 2020 roku do 5 lipca 2020 roku do tyłu dnia. Promocja mcDonalds Niemcza

zobacz również promocja McDonald’s

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments