Inpost paczkomat Biały Bór tel: 730 608 208

Zachodniopomorskie

W dzisiejszych czasach część ludzi pracuje zakupy przez internet. Jest zatem przydatne przede każdym ze powodu na gamę artykułów zaś ich rodzajów, które możemy odnaleźć w sieci. Parę kliknięć, pieniądze idą z konta, a teraz jutro paczka z drogim przedmiotem wydobywa się w naszych rękach. Zaś wtedy wszystko bez toczenia się z łóżka! Jest zatem idylla dla ówczesnych klientów. Większość sklepów internetowych oferuje kilka opcji przesyłu paczki do klienta. Najpopularniejszym sposobem przekazu paczek stały się ostatnio Paczkomaty InPostu.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Maszewo

Innowacyjna firma, którą jest InPost, wychodzi naprzód potencjalnym nabywcom. Oferuje specjalne abonamenty dla firm, dzięki którym potrafią one zachować na wysyłce paczek, a jedna nazwa kurierska zyskuje stałego klienta. Same plusy! Dodatkowo, jeśli ktoś nie jest do kraju przekonany co do grup pracy pracowników InPostu, może zakupić abonament na poziom próbny. Kosztuje on 150 złotych i jest dodatkowe oddanie go do kraju 3 okresu rozliczeniowego. Jest zatem szczególnie dobra opcja dla inwestorów, którzy dopiero wchodzą na sektor zaś nie wiedzą, który będzie popyt na określony produkt. Abonament próbny nosi nazwę MicroFirma, a za paczkę Paczkomatową zapłacimy od 8,99 zł, a za kurierską od 11,77 zł. Im znacznie paczek zostanie wysłanych, tym wartość pojedynczej paczki będzie młodsza.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Maszewo

Umowa taka ma zarówno przesyłki produkowane przez kurierów do Paczkomatu, kiedy również też dowożone bezpośrednio pod adres zamawiającego. InPost gwarantuje stałą cenę przez cały czas bycia umowy, a jeszcze zapewnia, że aż 95% paczek dotrze do klienta już drugiego dnia. Jest zatem wyjątkowo dobre w stanie przedświątecznym, gdzie szybka wysyłka zapewne być na wagę złota. Warunki te dotyczą się każdego z abonamentów.

Abonamenty są wydane na mieszkające 12 i 24 miesiące. Mały Firma 300 na 12 miesięcy kosztuje 300 zł. Możemy podać w jej konstrukcjach 20-50 paczek miesięcznie. InPost daje ją przedsiębiorcom, którzy dopiero stawiają pierwsze ruchy w e-commerce. Paczki kurierskie już od 11,70, a Paczkomatowe od 8,94.

Midi Firma 600 na 12 miesięcy kosztuje 600 zł i stoi możliwość przekazania nim 50-100 paczek na miesiąc. Paczki kurierskie wyniosą od 11,29 wzwyż, a Paczkomatowe od 8,69 wzwyż. Największym abonamentem niededykowanym, proponowanym przez InPost jest Maxi Firma 1200. 1200 złotych kosztuje wysłanie od 100 do 200 paczek miesięcznie. Paczkomatowe jedzą od 8,56, a kurierskie od 10,71.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Maszewo

Abonamenty na 24 miesiące są dwa. Pierwszy to Krótki Firma 300 (dla wysyłających 20 – 50 paczek miesięcznie), a drugi to Midi Firma 600 (50-100 paczek miesięcznie). W początkowym przypadku paczki Paczkomatowe jedzą od 8,58, a kurierskie od 11,23. W innym przypadku ceny dla paczek Paczkomatowych tworzą się od 8,54, a paczek kurierskich od 10,84.

Wszystkie dane powyżej wartości są cenami netto. Abonament można zwiększyć w perspektywie, jeśli firma nadal będzie się rozwijać. Każda kolejna paczka wysłana ponad limit kosztuje tyle, co w cenniku. Dodatkowo, przedsiębiorcy posiadający abonament otrzymują promocyjne stawki na pomoc zapłaty za pobraniem. InPost każdemu przedsiębiorcy oferuje dedykowaną, dostosowaną do jego potrzeb opiekę przed sprzedażową, a i możliwość mienia z podjazdów kurierskich w jakimś momencie, w relacji od potrzeb. Stawka za paliwo jest również wliczona w cenę abonamentu, nie powinien się martwić o ukryte koszty.

Pomimo stanowienia w prywatnej możliwości aż sześciu możliwości wyboru abonamentu, InPost jest zwykły również na związek z liczniejszymi klientami. Aby uzyskać indywidualną ofertę abonamentu, należy skontaktować się z nazwą. Na ścianie internetowej umieszczony został formularz kontaktowy. Można jeszcze skorzystać z numeru infolinii. Wybranie abonamentu jest nadzwyczaj popularne – wystarczy przejść na kartę InPostu w zakładkę z abonamentami, po czym wybrać najbardziej pasujący. Po podaniu danych kontaktowych, wpisaniu marki oraz numeru NIP firmy, chodzimy do rozliczenia także do płatności. Okresem rozliczeniowym jest miesiąc. Wszystko można załatwić bezpiecznie, przez internet.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Maszewo

Zobacz również Abonament Dla Firm- Inpost

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments