5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet!

Prasówki Warto przeczytać

5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet! Polacy coraz częściej kupują przez internet. Z określonych za rok 2018 wynika, że pierwsza sklepów proponujących swoje produkty online wzrosła o 34% w porządku ostatnich 5 lat. Dodatkowo na zbycie pojawiają się nowoczesne metody, które umożliwiają dokonanie zakupów jeszcze szybciej, i dzięki największym standardom zabezpieczeń transakcji zyskujemy klimat i bezpieczeństwo. Dlaczego Polacy kupują przez internet?

5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet!

Oszczędność czasu

Według informacji z raportu KPMG na pytanie: “Dlaczego wierzymy w sklepach internetowych?” 40% odpowiedzi myślało na oszczędność czasu. Obecnie wszystkiemu z nas chce na bliskim załatwieniu naszych spraw. Nie doceniamy wyglądać w fazach. Zakupy przez internet pozwalają nam uniknięcie tłumów. Nie potrzebujemy denerwować się godzinami otwarcia sklepu ani tym, jak dojechać w określone miejsce. Zamiast tego otwieramy stronę internetową oraz wszystko mamy na wyciągnięcie ręki. Jeśli pierwszy przeglądany przez nas sklep online nie oferuje interesującego nas produktu, łatwo możemy przejść do następnego, trzeciego i czwartego. Zajmie nam to wybór mniej czasu niż spacer po galerii handlowej. I cały proces zakupów z wyboru przedmiotu po realizację transakcji może zdobyć nawet kilka chwili, co w magazynach stacjonarnych daje się rzadko.
Wszystko w pojedynczym miejscu

Kolejnym powodem, który otrzymałeś wynik 27% wskazań, jest dostępność wielu produktów w pojedynczym miejscu. Dzięki urządzeniu podpiętemu do internetu otrzymujemy więcej swobodzie niż w galeriach handlowych. Możemy zdobyć na kartkę każdego biznesu i szukać asortyment w pewnym miejscu i czasie. Co Polacy kupują przez internet? Według badania PwC największym wzięciem zajmuje się odzież i obuwie. Na nowym miejscu otrzymują się leki i pielęgnacji. Widać wówczas istnieć zaskoczeniem, jednak początek jest prosty. Mowa tutaj o cenach, które często dzielą się z tych dużych. Trzecią pozycję zajmują książki, muzyka, obrazy i zabawy wideo. Dużo osób posiada dodatkowo ze sklepów internetowych w końcu zamówienia mebli oraz wyposażenia domu. Warto dodać, że aż 47% badanych kwalifikuje się na zakup przez internet produktów spożywczych.
Możliwość porównania cen

Trzecim powodem, o którym warto dodać, jest okazję porównania cen. Taka odpowiedź uzyskała aż 54% wskazań w raporcie KPMG. Owszem, w wypadku sklepów stacjonarnych oraz będzie zatem dodatkowe, jednakże w takiej rzeczy musimy udać się co nieco do mało miejsc. Z zmianie mając z internetu, wystarczy wejść na pojedynczą stronę, oraz całe potrzebne informacje będą na wyciągnięcie ręki. Jak wtedy dodatkowe? Wszystko to dzięki porównywarkom cen. Kiedy chcemy skorzystać z najpiękniejszej oferty pod względem cenowym, wystarczy wejść na dobrą platformę. Kolejnym etapem będzie pasowanie dobrego nas towaru lub sklepu. Następnie otrzymamy zestawienie produktów przydatnych w przeciwnych sklepach wraz z ofertą cenową, która wchodzi i cenę dostawy. Dzięki temu bez problemu wybierzemy najtańszą z możliwości.
Atrakcyjne promocje

Atrakcyjne promocje to nowy powód, który w klas cena otrzymał aż 46% wskazań respondentów w raporcie KPMG. Coraz częściej daje się, że sprzedawcy zachęcają naszych mężczyzn do podejmowania z możliwości internetowej przez duże promocje. Dzięki nim ważna osiągnąć produkt nawet do kilkudziesięciu procent mało aniżeli w ofercie stacjonarnej. Zdarza się również, że rabaty obejmują koszty dostawy. Inne sklepy wprowadzają promocje kup 2 za 1 oraz masa innych. Bez wątpienia takie okazje częściej można zajść w budów niż stacjonarnie. Warto również wspomnieć, że są strony, które umieszczają w pojedynczym miejscu wszystkie dostępne rabaty. Dzięki temu zaoszczędzimy coraz więcej czasu i pieniędzy.
Dostępność różnych form płatności

Warto również wspomnieć o dostępności różnych form płatności. Sklepy internetowe umożliwiają swoim klientom wzięcie z najnowszych rozwiązań. Według raportu Gemius “e-Commerce w Polsce 2019” niewiele kobiet kwalifikuje się na zastosowanie z bliskich przelewów za pośrednictwem takich serwisów jak: PayU, przelewy24, Dotpay. Trzy drugie miejsca mają bardziej doskonałe rozwiązania, przykładowo płatność gotówką u kuriera, przelew tradycyjny, wysyłka za pobraniem. Odpowiednio 30 i 40% konsumentów korzysta z płatności BLIKIEM oraz kartą płatniczą. Jeszcze bardzo sklepów oferuje także płatności SMS-em lub mobilne takie jak: stosowanie kodów QR. Żyć że są one nieco znane wśród polskich konsumentów, przecież nie odchodzą z innych skutecznością i szybkością.

Na skutek dodajmy więcej o płatnościach z odroczonym terminie, które umożliwiają dokonanie zakupów oraz opłacenie ich właśnie po pewnym etapie, przykładowo 30 dniach. Ponadto sklepy internetowe umożliwiają i dokonanie zakupów na części. Możemy wykorzystać także z systemów oferowanych przez sklepy, kiedy również instytucji finansowych. Dzięki możliwości wnioskowania online o pożyczki ratalne można jednocześnie w obecny technika pozyskać potrzebne pieniądze na sprzęt RTV, AGD, elektronikę czy wszelki inny cel.

Artykuł został wymyślony przez ekspertów z pozyczkowy-portal.pl.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments